Kwiaciarnia Szafran

ul. Żabikowska 49
Luboń/k Poznania
tel. 61 8102 551

Godziny otwarcia:

Kwiaciarnia:

pon – sob.     8.00-20.00
niedz.             9.00-19.00

Dział ogrodniczy:

pon - pt.       10.00-18.00
sob.              10.00-16.00

Kwiaciarnia „Szafran” jest jedną z najstarszych w Wielkopolsce – obecna jest na rynku florystycznym już od ponad 40 lat, początkowo jako dopełnienie rodzinnej hodowli róż, a obecnie jako samodzielne, prestiżowe centrum florystyczne. Wszystkie te lata naszej miłości do kwiatów pozwoliły nam zdobyć ogromną wiedzę i doświadczenie w ich hodowli, pielęgnacji i aranżacji; jednocześnie naszą pasją było śledzenie najnowszych trendów we florystyce artystycznej i użytkowej, dzięki czemu zawsze mogliśmy oferować Państwu kompozycje nadążające za najświeższymi światowymi modami i kierunkami. Dzięki głębokiej i długoletniej znajomości branży możemy zapewnić Państwu po korzystnych cenach najświeższe i najlepszej jakości kwiaty, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowane i utalentowane florystki, których umiejętności pozwalają na wykonanie aranżacji zaspokajających potrzeby i gust nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół z pasją stworzy kwiatową oprawę wyjątkowych wydarzeń, ślubów, pogrzebów i gal, zadba o przygotowanie aranżacji wnoszących piękno do codziennego życia i poszuka najwłaściwszego sposobu, aby kwiatami pomóc Państwu wyrazić miłość, wdzięczność lub przyjaźń dla kogoś wyjątkowego. Pracują u nas również wyspecjalizowani znawcy pielęgnacji kwiatów i roślin doniczkowych, mogący służyć kompleksową pomocą i poradą w zakresie pielęgnacji kwiatów i ogrodu. Certyfikowany specjalista od środków ochrony roślin pomoże uporać się Państwu z trapiącymi Państwa rośliny chorobami i szkodnikami, a każdy z naszych pracowników udzieli Państwu rzetelnej i kompetentnej pomocy w zakresie dbałości o kwiaty domowe, balkonowe czy ogrodowe oraz udzieli fachowej rady w kwestii aranżacji estetycznej przestrzeni, spełniającej wymogi Państwa roślin.

Ponieważ każdy kwiat potrzebuje odpowiedniej oprawy, pomagającej w wydobyciu i podkreśleniu jego piękna, od kilku lat oferujemy państwu największy w Poznaniu wybór ceramiki kwiatowej – donic, podstawek i osłonek – wybierając z najnowszych kolekcji wielu producentów produkty wysokiej jakości, mogącej spełniać wymagania naszych klientów.

Wszystko to ma pomóc nam w stworzeniu miejsca, w którym możemy dzielić się z naszymi klientami miłością do kwiatów i pięknem, które niosą ze sobą.

 

Katalog stron